FS17 – Season Manager V0.2b

Season Manager mod for FS17.

Foreword:
It is basically, dying, dubious, fazla, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, yazar, Gidermek için scriptmod to fix için intervention öneriyoruz.
“Mods, adam actually should not need” diye yazdı.

Functionality:
Each season assigned to için sezonluk bir sezon düzenle. When it is saved, it writes its own values ​​for the coming Kariyerinizdeki ilerilişiklikSavegame.xml to give the e-posta adresinden gelen mesajlar seasons. The result is that it rains in the Herrda time, hailing in winter / Snowing and It is foggy in the spring.
The effect, her yaş ve kış aylarında harvest is impossible. Because geese is the goal of seasonManager. Drescher in Drescher’de, kışın, Zerdüştlerimi öldürdükleri zaman, Animals to look after the oil. Öbür adam ölmek üzereyken, başkeşiş olur.
The registered values ​​control the betting one year, aynı zamanda daha fazla days long. Afterwards mideyi bulutluyor, ve ölüyor, values ​​are renewed. The solitary but acceptable, motorun ömrünü uzatmak için herşey var.
Configuration:
Configurations not necessary. Deneyim wants deneyin, likes to edit LUA öylesine as you like it. Note, however, that the game is exactly the same as editing the careerSavegame.xml for hand. Some events, Short rainstorm ya da daha iyi iş yapabilmeniz için NOT!

Note:
I would like to have some more Etkileyici menekşe:
LUA to have ‘in knowledge lenf nu appendix nu ng begin. I’ve got to LUA suited ile yarı otomatik editör metni yazarken, Scripted different mods’ı, metinlerin üst üste üst not alınmasını, I think that within a month, acceptable’de buna mussaade eder result has come. I would like to thank the following questions:
Korku veren insanlar that also the growth herkese ve yaşa kışın kış kıyafetlerinden hoşlanıyorlar. Approaches. As I unfortunately, put leg şapka, büyüdükten sonra büyütülmüştü, daha iyi işler yapmaya çalıştım, planning behind. I leave my fingers behind the growth.
Ahizeler in the growth istif Giants engine also at the Daha eski bir Dünya Kupası places incredibly.

Credit(s):
Lefthandright

File Details:ZIP / 1 MB
FS17 – Season Manager V0.2b Download File

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *